Home / نرم افزار حسابداری / Close Friend قابلیت جدید اینستاگرام در استوری

Close Friend قابلیت جدید اینستاگرام در استوری

Instagram Close Friends

روز گذشته اینستاگرام قابلیت جدیدی را با نام Close Friends برای شبکه اجتماعی خود معرفی کرد . این قابلیت در بخش استوری (Story) اینستاگرام اضافه شده است ، شما به وسیله ی این قابلیت می توانید حریم خصوصی خود را برای به اشتراک گذاشتن استوری های خود مشخص کنید .در واقع میتوانید استوری های شخصیتان را که فقط میخواهید برخی از دنبال کنندگان شما آن را ببینند تنظیم کنید و مابقی افرادی که شمارا دنبال میکنند استوری های شما را مشاهده نکنند .

اینستاگرام (Instagram) پس از اضافه کردن این قابلیت گفت : از این پس کاربران برای به اشتراک گذاری استوری های خود می توانند با قابلیت Close Friends تعیین کنند که کدام یک از دوستان خود آن را مشاهده کنند . برای استفاده از این قابلیت ابتدا باید کسانی را که می‌خواهید استوری را مشاهده کنند به لیست خود اضافه کنید . همچنین ، شما کنترل کاملی بر قابلیت کلوز فرند دارید و دیگر دوستان شما نمی‌توانند حضور خود را در این لیست درخواست کنند .

شما اگر در لیست دوستان نزدیک خود باشید ، دایره سبزی همراه با ستاره ای سفید در تصویر کاربری پروفایل دوستان خود فقط در بخش استوری ها مشاهده می کنید .همچنین می توانید با باز کردن استوری دوستان خود اگر در پایین استوری دوستان خود دایره سبز رنگ را مشاهده کردید یعنی شما به فهرست دوستان نزدیک او قرار دارید .

Close Friends

این ویژگی جدید کنترل بسیار کاربردی است که کاربران در مدیریت استوری های خود می توانند استفاده کنند . در حال حاضر این قابلیت فقط در بخش استوری ها اضافه شده است و در پست های معمولی ارائه نشده .در هر صورت ، امکان اضافه شدن Close Friends به پست ها نیز شاید در آینده وجود داشته باشد .

منبع engadget

نمایندگی

The post Close Friend قابلیت جدید اینستاگرام در استوری appeared first on نرم افزار حسابداری و مالی اسپید | حسابداری شرکتی ، تولیدی ، فروشگاهی.

About seobartar

Check Also

کد نام گوگل پیکسل 4 و پیکسل 4 ایکس ال Croal و Flame می باشند

در روزهای اخیر اخبار و شایعات زیادی از گوشی های هوشمند پیکسل ۴ و پیکسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *