Home / نرم افزار حسابداری / ویژگی جدید گوگل جستجو در بلند مدت را ساده تر می کند

ویژگی جدید گوگل جستجو در بلند مدت را ساده تر می کند

جستجوی بلند مدت گوگل

شرکت گوگل در روز گذشته ویژگی جدیدی را به موتور جستجوی خود اضافه کرده است که می تواند در مدت زمان طولانی به جستجو در موضوع خاصی کمک کند. این ویژگی جدیدی که گوگل ارائه داده است کارت های فعالیت (activity cards) نام گذاری شده است و تا زمانی که شما به حساب کاربری خود در Google وارد شده اید ، به شما اجازه می دهد تا بر روی یک موضوع خاص ، به تاریخچه ی جستجوی خود دسترسی داشته باشید. به گفته گوگل ، زمانی که شما به دنبال یک حرکت در رشته ورزشی یا چند دستور جدید در مورد پخت غذا جستجو هستید، جستجوهای قبلی خود که مرتبط به این موضوع بوده اند را در بالای صفحه نتایج در دسترس خواهد بود.

شما همچنین می توانید موارد جستجو را از کارت های فعالیت خود حذف کنید، و اگر این ویژگی جدید جستجوی گوگل را دوست نداشته باشید، می توانید آن را به طور کامل غیر فعال کنید. همچنین صفحاتی را که شما قبلا از آن ها بازدید کرده اید در یک مجموعه ذخیره می شوند تا به آن ها سریعا در زمان های دیگر دسترسی داشته باشید. شما می توانید مجموعه های خود را در گوشه بالای سمت چپ صفحه نتایج جستجو و یا پایین برنامه گوگل مشاهده کنید. کارت های فعالیت این ویژگی در وب سایت موبایل گوگل و از طریق اپلیکیشن انگلیسی زبان در ایالات متحده امریکا  در دسترس کاربران قرار گرفته است. در حال حاضر انتشار بین المللی این ویژگی اعلام نشده است.

منبع theverge

نمایندگی

The post ویژگی جدید گوگل جستجو در بلند مدت را ساده تر می کند appeared first on نرم افزار حسابداری و مالی اسپید | حسابداری شرکتی ، تولیدی ، فروشگاهی.

About seobartar

Check Also

اینتل ساخت تراشه های مودم 5G را در نیمه دوم سال 2019 آغاز می کند

طبق گفته های برخی از منابعی که با تامین کنندگان قطعات زیرساختی تراشه های کامپیوتری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *