Home / نرم افزار حسابداری / مرورگر کروم ، تبلیغات مخرب را مسدود می کند

مرورگر کروم ، تبلیغات مخرب را مسدود می کند

مرورگر کروم

با مرورگر کروم نسخه 71 ، گوگل تلاش های خود را برای مبارزه با آگهی های تبلیغاتی اینترنتی ، با مسدود کردن وب سایت هایی که همیشه از آن ها استفاده می کنند ، افزایش می دهد . روزانه تبلیغات مخرب در شکل های گوناگونی در وب سایت ها ظاهر می شوند ، اما به طور گستره ای باعث می شود مرورگر ها به اشتباه کاربران را به آدرس های مخرب هدایت کنند و یا با ایجاد پیام های جعلی برای سرقت اطلاعات کاربران تلاش می کنند . این اولین بار نیست که گوگل با استفاده از مرورگر کروم ( Chrom )برای حل کردن مشکلات استفاده می کند . در ماه جولای سال 2017 ، مرورگر کروم 68 ، مانع از باز شدن سایت ها یا پنجره های جدید که از تبلیغات مخرب استفاده می کردند شد.

کروم 71 ، که در ماه دسامبر به صورت رسمی منتشر خواهد شد ، با ارسال گزارشی به صاحبان وب سایت ها به مدت 30 روز مهلت می دهد ، تا تبلیغات مخرب سایت خود را به صورت کامل پاک کنند .در صورت عدم حذف تبلیغات مخرب توسط صاحبان سایت ها ، مرورگر گوگل کروم تمامی تبلیغات آن سایت را مسدود می کند ، صرف نظر از اینکه برخی از تبلیغات مخرب هستند و یا نیستند تمامی تبلیغات را مسدود می کند .

اگر چه کاربران می توانند این فیلتر را خاموش کنند ، ولی اکثر کاربران به احتمال زیاد تنظیمات پیش فرض مرورگر را استفاده می کنند ، این موضوع روی درآمد وب سایت هایی که از تبلیغات مخرب استفاده کرده اند تاثیر بسیار زیادی می گذارد . این اقدام انگیزه ی بزرگی برای جلوگیری از وب سایت هایی است که از تبلیغات مخرب استفاده می کنند ، حتی اگر یادآوری ناراحت کننده ای از میزان قدرت گوگل در اینترنت است .

منبع theverge

نمایندگی

The post مرورگر کروم ، تبلیغات مخرب را مسدود می کند appeared first on نرم افزار حسابداری و مالی اسپید | حسابداری شرکتی ، تولیدی ، فروشگاهی.

About seobartar

Check Also

اینتل ساخت تراشه های مودم 5G را در نیمه دوم سال 2019 آغاز می کند

طبق گفته های برخی از منابعی که با تامین کنندگان قطعات زیرساختی تراشه های کامپیوتری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *