Home / نرم افزار حسابداری / مایکروسافت تعداد شرکت کنندگان در چت ویدئویی اسکایپ را به 50 نفر می رساند

مایکروسافت تعداد شرکت کنندگان در چت ویدئویی اسکایپ را به 50 نفر می رساند

مایکروسافت تعداد شرکت کنندگان در چت ویدئویی اسکایپ را به 50 نفر می رساند

مایکروسافت قصد دارد تعداد افراد شرکت کننده در چت ویدئویی گروهی اسکایپ(Skype) را دوبرابر کند. در حال حاضر، چت گروهی اسکایپ با حداکثر 25 نفر در دسترس کاربران می باشد و مایکروسافت در حال آزمایش این نرم افزار است تا چت گروهی را به 50 نفر افزایش دهد. مایکروسافت با این تغییر به شرکت های کوچکتر کمک خواهد کرد تا با خدمات اسکایپ بتوانند جلسات خود را برگزار کنند. فیس تایم (FaceTime) شرکت اپل، در حال حاضر امکان چت گروهی تا 32 نفر را برای دستگاه های اپل فراهم می کند و مایکروسافت می تواند با این اقدام خود از اپل پیشی بگیرد.

مایکروسافت همچنین مدیریت این میزان تماس ویدئویی را به سادگی با ارسال اعلان ها (نوتیفیکیشن) به اعضا، چت ویدوئی گروهی را امکان پذیر می کند. اما اگر کاربری به اعلان اسکایپ پاسخ نداد اپلیکیشن با آن کاربر تماس برقرار می کند. نسخه ی بتای اسکایپ با قابلیت تماس چت ویدوئیی گروهی با 50 نفر به زودی برای تست کنندگان منتشر خواهد شد و انتظار می رود این قابلیت تا چند ماه دیگر برای همه نرم افزارهای اسکایپ اضافه خواهد شد.

منبع theverge

نمایندگی

The post مایکروسافت تعداد شرکت کنندگان در چت ویدئویی اسکایپ را به 50 نفر می رساند appeared first on نرم افزار حسابداری و مالی اسپید | حسابداری شرکتی ، تولیدی ، فروشگاهی.

About seobartar

Check Also

کد نام گوگل پیکسل 4 و پیکسل 4 ایکس ال Croal و Flame می باشند

در روزهای اخیر اخبار و شایعات زیادی از گوشی های هوشمند پیکسل ۴ و پیکسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *