Home / نرم افزار حسابداری / صرافی ارز دیجیتال Coinbase هشت میلیارد دلار ارزش گذاری شد

صرافی ارز دیجیتال Coinbase هشت میلیارد دلار ارزش گذاری شد

Coinbase

شرکت کوین بیس (Coinbase) یکی از بزرگترین صرافی های ارز دیجیتالی ، روز گذشته اعلام کرد که موفق به جذب 8 میلیارد دلار سرمایه شده است . بر اساس گزارش منتشر شده ، در این دور جذب سرمایه با رهبری تایگر گلوبال منجمنت (Tiger Global Managment) 300 میلیون دلار را با هدف ” سرعت بخشیدن به استفاده و پذیرش ارزهای دیجیتالی و دارایی های دیجیتالی ” در کوین بیس سرمایه گذاری کرده است .

شرکت های Continuity  Combinator , ولینگتون منیجمنت ، Polychain و آندرسن هوروویترز از دیگر سرمایه گذارانی هستند که در تامین آخرین دوره مالی صرافی کوین بیس شرکت کرده اند .

کوین بیس ارزش خود را 8 میلیارد دلار ارزش گذاری کرده است ، این به این معناست که Coinbase در حال حاضر به طور عمومی بالا تر از صرافی اسلک با ارزش 7.1 میلیارد دلار و اینستاکارت با ارزش 7.6 میلیارد دلار می باشد . شیعات مربوط به ارزش گذاری صرافی Coinbase توسط رسانه Recode در اوایل ماه اکتبر منتشر شد .

این در حالی است که ، بازارهای بزرگ بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتالی در مقیاس بزرگی در حال آسیب دیدن می باشند ، اما کوین بیس همچنان در حال رشد است ، به طوری بخشی از کمک های مالی و پشتیبانی برخی از بزرگترین سرمایه گذاران خطر پذیری مانن سیلیکون انجام شده است .

به لطف سرمایه گذاری نام های بزرگی همچون IVP، Spark Capital، Greylock Partners و Battery Ventures کوین بیس در ماه دسامبر سال 2017  به ارزش 1.6 میلیارد دلار رسید.در ماه فوریه ، دن رومرو (Dan Romero) معاون ارشد صرافی کوین بیس به بیزنس اینسایدر گفت که هدف این شرک تبدیل شدن به گوگل ارزهای رمزنگاری شدن است .

منبع businessinsider

نمایندگی

The post صرافی ارز دیجیتال Coinbase هشت میلیارد دلار ارزش گذاری شد appeared first on نرم افزار حسابداری و مالی اسپید | حسابداری شرکتی ، تولیدی ، فروشگاهی.

About seobartar

Check Also

اینتل ساخت تراشه های مودم 5G را در نیمه دوم سال 2019 آغاز می کند

طبق گفته های برخی از منابعی که با تامین کنندگان قطعات زیرساختی تراشه های کامپیوتری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *