Home / نرم افزار حسابداری / دستیار صوتی گوگل اسیستنت به iOS اضافه شد

دستیار صوتی گوگل اسیستنت به iOS اضافه شد

دستیار صوتی سیری

اپلیکیشن های گوگل در مقایسه با اپلیکیشن های اپل از جمله برنامه ی نقشه ، موسیقی و دستیار صوتی سیری (Siri)همیشه یک قدم عقب تر بوده است . نا گفته نماند ، بسیاری از کاربران معتقدند که  دستیار سیری برای تشخیص گفتار با دستیار صوتی گوگل اسیستنت (Google Assistant) تقریبا برابر است . بر اساس خبری که در روز گذشته منتشر شده است ، از این پس کاربران می توانند از طریق میانبرهای سیری به دستار گوگل اسیستنت در گوشی های iOS دسترسی داشته باشند .

آخرین نسخه گوگل اسیستنت برای دستگاه های آی او اس (iOS) از میانبرهای اپل (Apple ) پشتیبانی می کند که به کاربران این امکان را می دهد با تنظیم کردن یک عبارت صوتی با Siri و یا اضافه کردن یک کلید میانبر به صفحه اصلی به دستیار صوتی گوگل دسترسی داشته باشند . به عنوان مثال ، شما می توانید با گفتن شب بخیر (Good Night) به سیری ، سپس حالت مزاحم نشو در گوشی فعال می شود و یک فیلتر نور آبی در صفحه نمایش روشن می شود .

شما می توانید کلمه (Hey Google) را به عنوان یک میانبر برای دسترسی به گوگل اسیستنت برنامه ریزی کنید . پس از اینکه برنامه راه اندازی شد ، گوگل اسیستنت آماده دریافت دستورات از کاربر می شود . این به این معناست که شما می توانید با گفتن (هی سیری ، هی گوگل) پس از چند ثانیه دستیار صوتی گوگل باز می شود و آماده دریافت فرمان های کاربر می شود .

اما این بهترین راه حل برای دسترسی به دستیارصوتی گوگل نیست ، اما بهتر از آن است که بگوییم ( هی سیری ، دستیار گوگل را باز کن ، هی گوگل ) ، (Hey Siri, open Google Assistant….. Hey Google) . در واقع در این به روزرسانی کاربر می تواند برای دسترسی به گوگل اسیستنت از عبارت مدنظر خود استفاده کند . اما امیدواریم به احساسات سیری لطمه نزند .

منبع gsmarena

نمایندگی

The post دستیار صوتی گوگل اسیستنت به iOS اضافه شد appeared first on نرم افزار حسابداری و مالی اسپید | حسابداری شرکتی ، تولیدی ، فروشگاهی.

About seobartar

Check Also

اینتل ساخت تراشه های مودم 5G را در نیمه دوم سال 2019 آغاز می کند

طبق گفته های برخی از منابعی که با تامین کنندگان قطعات زیرساختی تراشه های کامپیوتری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *