Home / نرم افزار حسابداری / بیت کوین در اوایل سال 2019 در نزدک معامله خواهد شد

بیت کوین در اوایل سال 2019 در نزدک معامله خواهد شد

تالار معاملاتی نزدک

علی رغم کاهش قیمت بازار ارزهای رمزنگاری شده در هفته های اخیر ، نزدک (Nasdaq ) در حال آماده سازی زیر ساخت هایی برای اضافه کردن ارز دیجیتالی بیت کوین (Bitcoin) در معاملات بازار خود می باشد . بر اساس گزارش بلومبرگ ، راه اندازی این بازار در سه ماه ابتدایی سال 2019 امکان پذیر خواهد شد . Nasdaq در حال حاضر به دنبال اخذ مجوز معاملاتی از سازمان کمیسیون معاملاتی ایالات متحده امریکا برای معاملات بیت کوین می باشد . با توجه به گزارش منابع معتبر ، بورس نیویورک نیز تجارت ارز دیجیتالی بیت کوین را در سه ماه ابتدایی سال 2019 راه اندازی می کند .

معاملات بیت کوین در تالار معاملاتی نزدک ، در واقع شروعی برای معاملات رسمی ارزهای دیجیتالی می باشد ، اما گلدمن ساکس (Goldman Sachs) قبلا قرار داد آتی راه اندازی کرده بود ، که معمولا به عنوان (( قرار داد پیش فروش بیت کوین غیر قابل انتقال به غیر )) شناخته می شود . گرچه معاملات این موسسه مالی قواقعی نمی باشد و همچنین تعهدات لازم و مطمنی برای این نوع از قرار دادها موجود نیست .

در واقع اقرارداد های مشتق شده به نوعی از قرار دادها می گویند که ارزش و اعتبار آن از دارایی های پایه آن بدست می آید . به طور معمول ، قراردادهای مشتقه یک نوع قرارداد آتی هستند که بین دو طرف می باشد که پس از رسیدن به قیمت و ارزش دارایی توافق شده ، می توانند آن در مبادله های خود به فروش برسانند . اما بر خلاف قرار داد های آتی ، مشتقات در صرافی ها و دیگر مکان ها مبادله نمی شود . در واقع این موضوع ، تفاوت بین آن چیزی است که گلدمن ساکس ارائه می دهد و آنچه را که نزدک به دنبال راه اندازی آن است . با راهکار نزدک ، بیت کوین می تواند در بورس اوراق و بهادار قابل فروش خواهد بود .

در نهایت ،نزدک با این اقدام می تواند یک بازار بزگی از سرمایه گذاران  در ارزهای دیجیتالی راه اندازی کند ، اما راه کار گلدمن ساکس فقط چند گروه بصورت گزینش شده می توانستند سرمایه گذاری کنند . در واقع ، نزدک پیش از این علاقه خود را به بازار ارزهای رمزنگاری شده نشان داده بود ، اما این بار به نظر می رسد می تواند این امر ممکن شود .

منبع thenextweb

نمایندگی

The post بیت کوین در اوایل سال 2019 در نزدک معامله خواهد شد appeared first on نرم افزار حسابداری و مالی اسپید | حسابداری شرکتی ، تولیدی ، فروشگاهی.

About seobartar

Check Also

کد نام گوگل پیکسل 4 و پیکسل 4 ایکس ال Croal و Flame می باشند

در روزهای اخیر اخبار و شایعات زیادی از گوشی های هوشمند پیکسل ۴ و پیکسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *